VYSTUPUJÚCI

null

GLADIÁTOR

skupinu založilo v r. 1989 bratské trio Hladíkovcov spolu s bubenníkom Georgiom Babulicom. Spočiatku hrali trash, neskôr grunge, a nakoniec sa štýlom zaradili do stredného prúdu.

null

HEX

skratka HEx znamená humanoidný experiment, teda či hudbu, ktorú kapela hrá, budú ľudia počúvať. Skupina vznikla v roku 1989 v Bratislave a patrí k legendám slovenského popu.

null

DESMOD

kapela vzniká v roku 1996 v Nitre, pôvodne ako metalová formácia. Názov je odvodený od juhoamerického netopiera Desmoda červeného, ktorý sa živí saním krvi. Postupným vývojom sku-pina prešla od metalu cez punk až po melodický rock.

null

KARPINA

banda je známa politicky motivovanými skladbami, pre ktorú ju v minulosti cenzurovali vo verejnoprávnej televízii. Ich koncerty sú plné paródie, ohňových efektov a zábavy.

null

ZOČI VOČI

rocková kapela z Nitry, spočiatku inšpirovaná tvorbou skupín ako Zóna A a Konflikt. V súčasnosti patrí Zoči voči medzi najpopulárnejšie slovenské rockové zostavy.

null

BRAŇO MOJSEJ A KAPELA

už od mala prejavoval lásku k hudbe, keď vyhral detskú spevácku súťaž, k čomu sa neskôr pridala ďalšia vášeň správneho rockera - alkohol. Účinkoval vo viacerých reality show - Domáca horúčka či Mojsejovci. Jeho muzikantská kariéra je pomerne skromná, ale hit Pijeme fernet cez internet je všeobecne známy.

null

EKTOR

český rapper, v roku 2008 vydáva svoj debutový album Airon Meidan, na ktorom spolupracoval s popredným českým DJ-om Enemym. So známymi menami českého a slovenského rappu koope-ruje aj v ďalšej tvorbe, napríklad so Separom, Strapom, Egom či Rytmusom.

null

DELIK

slovenský rapper z Handlovej, zakladateľ populárnej rappovej formácie Moja reč. Po jej rozpade vystupuje Delik sólo, pričom spolupracuje so špičkami slovenského rappu, napríklad s Vecom, Strapom či Majkom Spiritom.

null

MILAN LIESKOVSKÝ

slovenský DJ a producent, ktorý stál na pódiu pri takých menách, ako Tiësto, Above & Beyond, Paul Van Dyk. Žánrovo sa pohybuje najmä v progressive, progressive trance a progressive house.

null

DROZĎO & DEMEX

talentovaní slovenskí DJ-ji a producenti z Martina majú na konte viacero najmä letných hitov. Ich klipy sú zasadené obvykle do krásneho prostredia Turca, a vystupujú v nich lokálni umelci.

VSTUPENKY NÁJDETE NA: